LÄHEDUSES

Õnnelik pere Laiakülas

Laiaküla elamurajoon paikneb Tallinna äärealal Viimsi vallas. Planeeringualal kasvab tihe mets mis on selle elamuarenduse jaoks suur väärtus. Elamurajooni asukoht pakub kiiret ühendust Viimsi ja Tallinna keskusega.

Viimsi keskus on väga kiire arenguga ja pakub palju võimalusi ajaveetmiseks. Kinod, poed, restoranid, spordiklubid, jalgpalli väljakud jne.

Laiaküla läheduses asuvad lasteaiad on Kuristiku Lasteaed, Läänemere Lasteaed, uus Kihnu Lasteaed, eralasteaed Memme Musi, eralasteaed Adelion.

Läheduses asuvad koolid on Merekalda Kool, Läänemere Gümnaasium, Vene Lütseum.

KODUNE ATMOSFÄÄR

Meie ehitatava ridamaja ja juba valmis oleva ridamaja vahele istutatakse puud ja hekk. Aeda sinna vahele ei planeerita seetõttu, et lapsed saaksid omavahel õues mängides aega veeta. See on tänapäeva nutiajastul väga vajalik, kus lapsed saavad vahepeal värskes õhus omavahel suheldes mängida. Suured aknad hoovi poole lasevad last pidevalt jälgida. Hoovi poole on ka terrass, kus grillides on samuti lastel pidevalt silm peal. Ridaelamute juurde tuleb ka mänguväljak, mis  aitab samuti kaasa laste sotsiaalsele arengule. Ajaveetmise võimalusi on veel. Ümberkaudsed metsad ja rohelus annavad võimaluse perega jalgratta sõite teha või lihtsalt jalutada ning sportida. Lähimad spordiklubid asuvad Viimsi Keskuses.

Laiaküla tee 13